Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Schody w świetlnej oprawie

2022-06-06
Schody w świetlnej oprawie

Schody do nieba? A może tylko na piętro? Gdziekolwiek prowadzą, warto by były bezpieczne. W podniesieniu komfortu użytkowania i bezpieczeństwa pomogą prawidłowo dobrane oprawy schodowe.

Okrągła oprawa schodowa dostępna jest w kilku wersjach kolorystycznych: chromowanej, złotej i satynowej oraz w połączeniu satyny i niklu. Wykonana z tłoczonej stalowej blachy. Ma ochronną szybkę. Cechuje ją doskonała jakość wykonania – jest galwanicznie zabezpieczona przed korozją, ma też klasę szczelności IP20. Nieduża oprawa – wysokość 4,5 cm, średnica 6,9 cm może być montowana na powierzchni, nawierzchniowo lub może być wbudowywana w podłoże. Jej bezpieczeństwo użytkowania podnosi zasilanie 12 V. Maksymalna moc żarówki wynosi 20W, można ją dokupić w naszym sklepie na trzonek G4. Doświetlą schody, ale i meble kuchenne, szafy zabudowane, garderoby, blat kuchenny i hol.

Oprawa schodowa chromowa okrągła MS-02 2207403

Oprawa schodowa chromowa okrągła MS-02 2207403

Kwadratowa oprawa schodowa idealnie podświetli stopnie schodów, ale nie tylko… Posiada wszechstronne zastosowanie – do iluminacji ścian, ciągów komunikacyjnych, w tym do sufitu lub ściany tuż nad schodami, co stworzy niesamowity efekt świetlny. Posiada szybkę ochronną. Wykonana z tłoczonej, stalowej blachy, galwanicznie zabezpieczona przed korozją, z bezpiecznym zasilaniem 12V, dzięki temu nie stwarza zagrożenia nawet w przypadku uszkodzenia. Do trzonka G4 można w naszym sklepie Candellux dokupić żarówkę o maksymalnej mocy 20 W. Ten rodzaj oprawy sufitowej natynkowej dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych: w satynowym złocie, w chromie, satynie oraz w patynowanym złocie.

Oprawa schodowa kwadratowa złota satynowa G4 MS-04 Candellux 2207940

Oprawa schodowa kwadratowa złota satynowa G4 MS-04 Candellux 2207940

A może w kratkę? Ta kwadratowa oprawa schodowa w kolorze satynowego złota wykonana jest w konstrukcji mieszanej, elementami wewnętrznymi podstawy jest tłoczona blacha stalowa, a zewnętrznymi odlewy aluminiowe. Ma ochronną szybkę. Sufitowa oprawa natynkowa ma wszechstronne zastosowanie nie tylko do oświetlenia schodów, ale i do iluminacji ściennej w ciągach komunikacyjnych lub użytkowych np.: w kuchni. Zasilanie 12V gwarantuje bezpieczne użytkowanie.

Oprawa schodowa kwadratowa złota satynowa G4 MS-05 Candellux 2208140

Oprawa schodowa kwadratowa złota satynowa G4 MS-05 Candellux 2208140

Metalowa oprawa schodowa ma ciekawy design. Jest dostępna w kilku wersjach kolorystycznych, z łatwością więc można ją dopasować do wystroju wnętrza. Do wyboru: w satynowym złocie, w satynie i patynowym złocie. Są niewielkie – 6 cm wysokości, 8 cm szerokości. Wykonane w konstrukcji mieszanej, z elementami wewnętrznymi ze stalowej blachy tłoczonej i zewnętrznymi z aluminiowych odlewów. Oprawa sufitowa natynkowa posiada gwint G4 na żarówkę o maksymalnej mocy 20W i bezpieczne zasilanie 12 V – co podnosi bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Można jej użyć nie tylko do oświetlenia schodów, ale i ścian, sufitów. Najlepszy efekt tworzy grupa kilku takich samych opraw świetlnych w ciągach komunikacyjnych, nad kuchennym blatem lub wyspą, a także w stopniach schodów.

Oprawa schodowa złota satynowa G4 MS-06 Candellux 2208340

Oprawa schodowa złota satynowa G4 MS-06 Candellux 2208340

Wszystkie oprawy są objęte 24 miesięczną gwarancją.

Zaufane Opinie IdoSell
4.73 / 5.00 1989 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-25
Polecam, szybka dostawa i super cena.
2024-05-22
Wszystko ok
pixel