Candellux Outlet lampy            Biuro obsługi klienta czynne: pon-pt. w godzinach 8-16        

Dział handlowy

Export:

 Działy sprzedaży krajowej: 

 

 

Dyrektor Handlowy Krzysztof Święcki kswiecki@candellux.pl

 

 

Dział Exportu

Dział rynku nowoczesnego

(Leroy Merlin, OBI, Castorama)

 

Dział rynku tradycyjnego    Dział e-commerce
Key Account Manager
Wiktor Lemieszewski
694 490 887
wlemieszewski@candellux.pl 
Kierownik działu
Justyna Truszczyńska
606 129 374
jtruszczynska@candellux.pl
Kierownik działu
Monika Rek
604 139 886
mrek@candellux.pl  

Kierownik działu 

Michał Kielak
694 490 892 mkielak@candellux.pl

Export Manager
Wojciech Kielak
694 490 889
wkielak@candellux.pl 
z-ca kierownika działu
Sylwia Graca
604 511 497
sgraca@candellux.pl

Koordynator Artur Głuchowski 
606 832 429 

agluchowski@candellux.pl  

Specjalista ds. e-commerce
Wioleta Pszczółkowska
694 490 892 wpszczolkowska@candellux.pl
Export Manager Assistant
Marta Zawadka
694 490 882
mzawadka@candellux.pl 

 

Przedstawiciel Handlowy
Mariusz Wawrzyniuk 
694 490 893
mwawrzyniuk@candellux.pl  

Przedstawiciel Handlowy
Tomasz Kędzierski
608 318 078
tkedzierski@candellux.pl

Specjalista ds. e-commerce

Julia Olszewska
608 040 380 jolszewska@candellux.pl

 

 

Przedstawiciel Handlowy
Krzysztof Boruciński
694 490 891
kborucinski@candellux.pl

Przedstawiciel Handlowy
Maciej Lesicki
608 319 705
mlesicki@candellux.pl
 
 

 

Przedstawiciel Handlowy
Paweł Gajewski
694 490 886
pgajewski@candellux.pl  

Przedstawiciel Handlowy
Dominik Piasecki
694 490 885
dpiasecki@candellux.pl
 
 

 

Przedstawiciel Handlowy
Krzysztof Kondracki
728 487 228
kkondracki@candellux.pl

Przedstawiciel Handlowy
Przemysław Kujawa
694 490 894 pkujawa@candellux.pl
 
Zaufane Opinie IdoSell
4.70 / 5.00 850 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2020-01-21
ok!
2020-02-01
ok
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel